Endriti në Londër krenohet me librin e babit president – Lajmi.net
Endriti në Londër krenohet me librin e babit president
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 18:04, 13 March 2018
Presidenti Hashim Thaçi po qëndron në Londër ku po e promovon librin biografi “Shteti i ri, burrështetasi modern”. Bashkë me të është edhe djali i tij Endriti, i cili po ndjehet krenar.

Endrit Thaçi ka publikuar një fotografi në Instagram, të realizuar gjatë promovimit të librit biografik të Presidentit në Londër, duke shkruar se ndjehet krenar me babanë e tij.

Presidenti Thaçi këtë javë e promovon në kryeqendrat evropiane librin që rrëfen biografinë e tij, e që e kanë shkruar gazetarët britanikë Suzy Jagger dhe Roger Boyes.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool