Endrit Vorfaj ka nevojë për ndihmë urgjente – Lajmi.net
Endrit Vorfaj ka nevojë për ndihmë urgjente
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 18:07, 17 January 2018
Endrit Vorfaj është djali i cili është diagnoztifikuar me një sëmundje të rëndë, pasi vuan nga tumori në tru.

Ka qenë një faqe e Facebook e cila ka nxjerrë një njoftim ku thuhet se Endriti ka nevojë për trajtim jashtë vendin dhe është Gjermania vendi ku ai mund të shërohet, shkruan lajmi.net

Shuma për t’u shëruar Endriti tejkalon mundësinë e përballimit nga ana e familjes së tij, prandaj kërkohet ndihmë urgjente që gjithë vullnetmirët të kontribuojnë për shërimin e tij.

Të dhënat ku mund ta ndihmoni Endritin i keni të shënuara më poshtë./Lajmi.net/

screenshot_1wqewqe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO