Ende pa e publikuar albumin e ri, Bebe Rexha: E dëgjoj çdo ditë… – Lajmi.net
Ende pa e publikuar albumin e ri, Bebe Rexha: E dëgjoj çdo ditë…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:13, 17 May 2018
Bebe Rexha është emër që çdo ditë e më shumë po shënon suksese të reja në tregun ndërkombëtar.

Ashtu si shumë prej yjeve botërore, edhe Bebe Rexha është shumë aktive me koncerte në mbarë botën, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar duetin “Girls”  me Rita Orën, Cardi B dhe Charli XCX, këngë e cila po pritet mirë në publik.

Ajo nuk është ndalur me kaq, në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja ka njoftuar se deri në publikimin e albumit të saj ka mbetur më pak se një muaj.

Por, këngëtarja premton që po sjell diçka të madhe, duke thënë që këngët e saj po i dëgjon çdo ditë, por është data 22 qershor ajo kur do të dalë albumi në treg. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO