Enca tregon të pasmet, nuk do ta besoni sa seksi duket (Foto) – Lajmi.net
Enca tregon të pasmet, nuk do ta besoni sa seksi duket (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:59, 12 August 2017
Ka uruar mëngjes të mirë.

Por, këtë gjë Enca e ka bërë në një formë shumë të veçantë, shkruan lajmi.net

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se ka pozuar nga pas në pasqyre, duke kapur të pasmet e saj.

Enca dukej mjaft seksi si një arsye e fortë për t’ua  nxjerrë njerëzve gjumin./Lajmi.net/

20806976_2363704237188397_1348245740_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO