Enca përdori ‘photoshop’ në fotografinë e fundit provokuese? – Lajmi.net
Enca përdori ‘photoshop’ në fotografinë e fundit provokuese?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:30, 13 January 2018
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është e njohur për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo rrëmbeu sërish vëmendjen e mediave për një set mjaft ‘të nxehtë’ ku shfaqej duke ekspozuar në masë të madhe gjoksin e saj.

Shpesh, ajo ka rënë pre edhe e programit të ‘photoshopit’ në rastet kur e ka përdorur, gjë të cilën mesa duket e ka bërë edhe në foton e fundit.

Në fotografi me gjinjtë e ekspozuar që Enca hodhi pak ditë më parë në Instagram, vërehet se gishtat e këngëtares te telefoni duken pak më të zgjatur se ç’mund të jenë normalisht, shkruan Telegrafi.

Sido që të jetë, ajo duket bukur dhe atraktive në thuajse çdo fotografi që hedh në Internet.

untitled

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO