Enca me pozë atraktive e shtrirë në dysheme – Lajmi.net
Enca me pozë atraktive e shtrirë në dysheme
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:33, 9 November 2018
Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Enca Haxhia është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale, përmes së cilave sjell pjesë nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur gjatë realizimit të videoklipit të fundit “Kujt po i han”.

Enca vjen atraktive e shtrirë në dysheme, duke zbuluar pothuajse tërësisht të pasmet, ndërsa provokon me gjuhën.

Kujtojmë që kënga e fundi nga Enca dhe Don Phenom me titull “Kujt po i han”, ka marrë mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO