Enca me një seksi foto, thotë se ka gabuar që nuk e ka postuar më herët (Foto) – Lajmi.net
Enca me një seksi foto, thotë se ka gabuar që nuk e ka postuar më herët (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:38, 13 September 2017
Ajo shfaqet në kostum larje ngjyrë pink ku shihet tejet atraktive.Pikërisht ajo ka vendosur që këtë imazh që e ka realizuar shumë kohë më parë ta publikojë vetëm tash.

“Nuk e di pse asnjëherë nuk e kam postur këtë”, ka shkruar Enca në foton ku shfaqet me trup të përkryer.

Enca duket se për një ose tjetër arsye e ka fshehur këtë foto nga publikimi.

Kujtojmë se ajo mbetet ‘single’ dhe vazhdon me postime të tilla të tërheqë vëmendjen.

Për Encën kjo verë nuk ishte më e suksesshmja edhe pse kënga “Ciao” u dëgjua mjaft shumë. /Telegrafi/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO