Enca e zbulon veten, edhe këtë lloj të videove i shikon ajo – Lajmi.net
Enca e zbulon veten, edhe këtë lloj të videove i shikon ajo
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:45, 11 October 2018
Dy video shumë interesante i ka publikuar në Instastory.

Në këto video Enca filmoi një veturë e cila kishte të vënë një tiketë ku shkruhej “Fake Taxi”, shkruan lajmi.net

Videot e saj siç duket u komentuan shumë nga ndjekësit të cilët i kanë shpjeguar asaj se në të vërtetë çka është një “Fake Taxi”.

Kjo gjë ka bërë që Enca të reagojë, duke thënë se ajo e di se për çka është fjala, duke lënë të kuptohet se edhe ajo shikon videoporno!/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO