Emocionuese, pas 12 vitesh vajza ‘e humbur’ kthehet në shtëpi – Lajmi.net
Emocionuese, pas 12 vitesh vajza ‘e humbur’ kthehet në shtëpi
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 8:31, 20 October 2017
U kidnapua kur ishte vetëm pesë vjet.

Pas 12 viteve, ajo u kthye në SHBA, pas një tentim shpëtimi nga ekipet policore në Meksiko.

Sabrina Allan është vajza e cila u kthye shëndoshë e mirë tek prindërit e saj, i cili nuk i kishte shuar shpresat, pavarësisht se që nga viti 2002 nuk e kishte parë më të bijën, thuhet në FOX7, transmeton lajmi.net

Fëmijët e familjes Allan kërkonin vazhdimisht motrën e tyre të madhe dhe pyesnin të atin përse nuk mun ta shihnin kurrë, ndërkaq z. Allan ishte i dëshpëruar që ta gjente të bijën.

E patjetër që nuk kishte gëzim më të madh se atëherë kur ajo u kthye në shtëpi.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 12 vjet, Meksiko, Sabrina Allen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master