Emocionuese, foshnja e sapolindur përqafon fort të ëmën (Video) – Lajmi.net
Emocionuese, foshnja e sapolindur përqafon fort të ëmën (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 23:04, 6 August 2017
Një moment i veçantë ka mahnitur mjekët në maternitetin e Santa Monica në Brazil.

Foshnja e cila u quajt Agata u afrua pranë nënës nga inferimerja dhe ajo që i mrekulloi të gjithë ishte përqafimi që i dha foshnja të ëmës, Brenda Coelho de Souza 24 vjeç përcjell albeu.com.

Ajo i vuri dorën në fytyrë dhe afroi kokën me të duke i shprehur në këtë mënyrë dashurinë nësnës së saj.

Videoja shumë shpejt u bë virale dhe pushoi gjithë mediat në botë.

Takimi i parë është e mrekullueshme – të dyja të ngazëllyera me sytë e tyre të mbyllura, Agata mbështjellë në një batanije të gjelbër dhe zhytyr në atë përqafim të pastër.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO