Emocionuese, dallon ngjyrat për herë të parë përmes syzeve – Lajmi.net
Emocionuese, dallon ngjyrat për herë të parë përmes syzeve
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 15:56, 10 October 2017
Ky djalosh do të sheh ngjyrat për herë të parë në jetën e tij.
10 vjeçari Cayson Irlbeck ka një çrregullim, nuk i dallon ngjyrat, transmeton lajmi.net

I pyetur se a funksionojnë syzet, djaloshi u përgjigj duke iu hedhur në përqafim të atit.

Prindërit e tij e surprizuan atë duke i blerë syze 300 dollarëshe. Pasi kursyen para për muaj të tërë, ata ia blenë syzet dhe topat me ngjyra që të mund t’i dallonte.

Shikoni më poshtë.

Fjalët kyçe: Ngjyrat, Syzet

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan