Emocionuese, dallon ngjyrat për herë të parë përmes syzeve (Video) – Lajmi.net
Emocionuese, dallon ngjyrat për herë të parë përmes syzeve (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndetiTeknologji 12:23, 10 October 2017
Ky djalosh do të sheh ngjyrat për herë të parë në jetën e tij.

10 vjeçari Cayson Irlbeck ka një çrregullim, nuk i dallon ngjyrat, transmeton lajmi.net

I pyetur se a funksionojnë syzet, djaloshi u përgjigj duke iu hedhur në përqafim të atit.

Prindërit e tij e surprizuan atë duke i blerë syze 300 dollarëshe. Pasi kursyen para për muaj të tërë, ata ia blenë syzet dhe topat me ngjyra që të mund t’i dallonte.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO