Emocionuese: Binjaket identike nuk ndalojnë së përqafuari (Video) – Lajmi.net
Emocionuese: Binjaket identike nuk ndalojnë së përqafuari (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:50, 30 December 2017
Georgia Hayman nga New South Wales, ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, momentin ku shihen të bijat e saj që nuk ndalojnë së përqafuari.

 

Videoja ku Milla dhe Evie, luajnë të lumtura është pëlqyer shumë dhe u shpërnda me shpejtësi në internet, transmeton Telegrafi.

“Këto pamje, duhet t’ju tregohen kur të bëhen adoleshente dhe nisin të përleshen për rrobat dhe grimin” ka qenë një nga komentet lidhur me rastin.

Meqenëse nëna e këtyre binjakeve identike është fotografe, ato kanë edhe shumë fotografi të bukura që marrin shumë pëlqime.

Fjalët kyçe: Binjakë, Përqafim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3