Emery zbulon nëse Neymar do të transferohet në Real Madrid – Lajmi.net
Emery zbulon nëse Neymar do të transferohet në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:09, 15 May 2018
Unai Emery nuk beson se Neymar do të transferohet në Real Madrid.

Ish trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery nuk beson se Neymar do të transferohet në Real Madrid.

Ai ka thënë se së paku gjatë afatit kalimtar të verës nuk e sheh yllin brazilian në largim nga Parc des Princes.

“A do të luajë Neymar në Real Madrid? Neymar nuk flet shumë. Unë nuk jam zëdhënës i tij, por marrë parasysh sezonin që vjen, do të mbetet në PSG”, deklaroi Emery, përcjell “lajmi.net”.

“Kështu do të ishte më e drejtë për futbollistin dhe për klubin”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO