Ëmbëlsirë me mak – Lajmi.net
Ëmbëlsirë me mak
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 8:08, 4 November 2017
Përgatitja:

1/4 Gjalpë (margarinë)

1 gotë ujë
1 gotë uji sheqer
1 pako kekssa të bluar
300gr
1 pako mak
Arra të grimcuara
Rrush të tharë

Përgatitja: Pasi të përzihen të gjithë përbërësit hudhet në një kuti dhe mbi ëmbëlsirë mund të hidhet cokollatë kuzhine apo krem karamel. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ëmbëlsirë me mak

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan