Ëmbëlsirë me biskota, vanilje dhe çokollatë (pa pjekje) – Lajmi.net
Ëmbëlsirë me biskota, vanilje dhe çokollatë (pa pjekje)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 8:41, 12 November 2017
Përbërësit:

150 ml qumësht

1 shllag krem prej vanilje

150 ml qumësht

1 shllag krem prej çokollate

Biskota

100 ml qumësht

100 gr çokollatë për gatim

2-3 e lëmë në frigorifer dhe është e gatshme për ngrënie. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble