Ëmbëlsira të shpejta (Video) – Lajmi.net
Ëmbëlsira të shpejta (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 14:53, 4 July 2017
Ëmbëlsirat e tilla padyshim se ju nevojiten në raste të shërbimit të shpejtë, shkruan lajmi.net

Përbërësit:

Biskota çaji

Çokollatë e shkrirë

Qumësht

Kokos

Për gjërat që mund t’i shtoni dhe hapat që duhet t’i ndiqni, shikoni videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ëmbëlsira të shpejta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2