Elvana ‘thyhet’ pranë Ermalit, tregon të pasmet – Lajmi.net
Elvana ‘thyhet’ pranë Ermalit, tregon të pasmet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:57, 14 February 2018
Ka lansuar albumin e ri me këngë live.

 E ky album i këngëtares Elvana Gjata po i ecën mjaft mirë këngëtares, shkruan lajmi.net

Elvana sonte ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është përkrah Ermal Mamaqit dhe kishte veshur një fustan të zi elegant.

Por, pozicioni si Elvana ishte vendosur, dukej mjaft provokuese dhe i kishte nxjerrë të  pasmet që i dukeshin mjaft bombastike./Lajmi.net/

screenshot_1

Fjalët kyçe: Elvana

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion