Elvana për këngëtaren shqiptare: Rrënqethem sa herë dëgjoj zërin tënd – Lajmi.net
Elvana për këngëtaren shqiptare: Rrënqethem sa herë dëgjoj zërin tënd
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:25, 17 May 2018
Këngëtarja Elvana Gjata që nga fillimet e para të karrierës ka qenë e dashur për publikun.

Ajo, ishte dhe vazhdon të jetë edhe e preferuara e kolegëve të saj këngëtar, shkruan lajmi.net

Mirëpo pavarësisht se ka vite që është në skenë dhe tani po synon tregun ndërkombëtar as ajo nuk nguron të shprehë mbështetje për këngëtarët e tjerë.

Këtë herë ishte këngëtarja Besa që ka pranuar fjalë zemre nga ajo.

”Rrënqethem njësoj si ditën e parë që dëgjova zërin tënd” ka shkruar Elvana Gjata e cila në kanalin zyrtar në Youtube posedon një numër të madh projektesh, ndër to edhe disa duete shumë të suksesshme me disa prej këngëtarëve më IN të momentit.

Ishte Besa ajo e cila e publikoj postimin e saj tek i cili i ka shprehur dashuri Elvanës.

”Të dua përgjithmonë Elvana” ka shkruar Besa pasi pranoi këto fjalë zemre nga këngëtarja e shumë hiteve.

Kujtojmë që edhe Besa është e suksesshme në muzikë dhe njihet për këngët hite dhe bashkëpunimet me këngëtarë poashtu të suksesshëm./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO