Elvana ka marrë vëmendjen me albumin e fundit, por askush se ka vërejtur këtë detaj – Lajmi.net
Elvana ka marrë vëmendjen me albumin e fundit, por askush se ka vërejtur këtë detaj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:42, 13 February 2018
Elvana Gjata është emri i cili është dëgjuar kudo së fundmi.

Dokumentari, gjashtë këngët e saj pjesë e albumit ‘3’ ishin arsyeja që ajo e dëshmoj edhe njëherë që është një super artiste, shkruan lajmi.net

Në videot muzikore është diskutuar edhe pamja e saj, se si pa provokuar është dukur me shumë stil.

Por askush nuk e ka vënë re detajin se rrobat e këngëtares së njohur kanë qenë rroba kat të meshkujve por broshi i vendosur në njërin krah, bukuria dhe thjeshtësia e saj e ka shpërqëndruar këtë vëmendje../Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Elvana Gjata

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels