Elvana Gjata e ‘zjarrtë’ në imazhin e fundit ! Tërheqëse si kurrë më parë – Lajmi.net
Elvana Gjata e ‘zjarrtë’ në imazhin e fundit ! Tërheqëse si kurrë më parë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:47, 12 October 2017
Këngëtarja shqiptare  e cila tashmë po ngjitet shkallëve të suksesit ndërkombëtar, Elvana Gjata veç po zbukurohet.

Fotografia e saj e fundit e dëshmon këtë më shumë se çdo fjalë, e aty ajo shfaqet tejet tërheqëse, shkruan lajmi.net

Ajo, njihet për thjeshtësinë që ka dhe origjinalitetin që ruan prandaj vlerësohet shumë nga kritikët e artit dhe muzikës.

Prandaj në foton e fundit të publikuar në Instagram duket e ‘zjarrtë’ dhe seksi edhe pa u zhveshur./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO