Ellen DeGeneres humb babain: Më pranoi ashtu si jam – Lajmi.net
Ellen DeGeneres humb babain: Më pranoi ashtu si jam
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:41, 13 January 2018
Pa asnjë mëdyshje mund të themi se Ellen DeGeneres është moderatorja më e dashur për publikun.

Drejtuesja e programit “Ellen DeGeneres Show” në emisionin e fundit bëri të ditur një lajm të hidhur, shkruan lajmi.net.

Ajo njoftoi se babai i saj ka ndërruar jetë në moshën 92-vjeçare, ndërsa ky lajm e ka mërzitur shumë atë.

“Humba babain këtë javë. Ai ishte shumë krenar me mua, pëlqente këtë emision dhe ishte njeri shumë i dashur. Nuk më paragjykoi kurrë, më pranoi si isha”, ka thënë Ellen në një moment gjatë emisionit.

Teksa tregonte një foto nga fëmijëria, Ellen shtoi se “Vetëm një herë bërë pushime familjarisht, shkuam në Warner Bros dhe tani aty punoj, kam emisionin me emrin tim. Ai ishte shumë krenar për këtë”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Babai, Ellen DeGeneres, Vdekja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion