Elita zbulon a po rikthehet në muzikë (Video) – Lajmi.net
Elita zbulon a po rikthehet në muzikë (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:19, 17 July 2017
Moderatorja Elita Rudi ishte e ftuar në emisionin Mirage, të premten që kemi lënë pas.

Në intervistën e saj, Elita zbuloi të pathëna nga jeta e saj private dhe për herë të parë foli për lidhjen e saj me reperin Gjiko.

Vitin e kaluar ajo kishte provuar edhe të bëhej këngëtare, duke e publikuar këngën ‘Andërr’, ndërsa për Mirage ajo zbulon a ka plane të rikthehet me ndonjë projekt të ri.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni se a po planifikon Elita ta lë moderimin dhe të vazhdojë me muzikë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Elita në Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy