Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik – Lajmi.net
Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:55, 12 January 2018
Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë çifti më simpatik në estradë.

Këto ditë, dyshja është larguar nga angazhimet e përditshme dhe po pushojnë në ishullin Maldive, shkruan lajmi.net.

Nga atje, Elita dhe Gjiko po sjellin vazhdimisht fotografi të reja në të cilat tregojnë se po kalojnë momente të paharruara atje.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet joshëse e veshur me bikini dhe me një minifund.

Ajo që u bie në sy të gjithëve është komenti i Gjikos, që të bën të qeshësh me lot, “Foto by tarzan @gjikotheflyboy”, ka shkruar reperi në komentin lënë sipër fotografisë së të dashurës së tij.  /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO