Elita e quan Gjikon ‘My Zhuga’! – Lajmi.net
Elita e quan Gjikon ‘My Zhuga’!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:41, 13 January 2018
Janë bashkë në një udhëtim.

E nga gëzimi që ka shkuar në plazh, Elita Rudi nuk po mundet t’i përmbahet emocioneve, shkruan lajmi.net

Të paktën kështu po kuptohet përmes postimeve që po i bën në rrjetet sociale.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet duke u puthur me Gjikon, i cili po e mbante në ajër atë.

Fotos, Elita ia la edhe një shkrim ku të dashurin e saj e quajti ‘My Zhuga’ (Zhuga ime)!/Lajmi.net/

screenshot_1rertre

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO