Eliminohet Italia, kjo do të jetë ndeshja ‘ngushëlluese’ para “Botërorit 2018” – Lajmi.net
Eliminohet Italia, kjo do të jetë ndeshja ‘ngushëlluese’ para “Botërorit 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 11:33, 14 November 2017
Italia do të zhvillojë ndeshje miqësore me Anglinë, pas dështimit për kualifikim në "Kampionatin botëror 2018".

Anglia do të zhvillojë ndeshje miqësore me Italinë dhe Holandën para Kampionatit botëror 2018.

Ekipi i Gareth Southgate do të luajë në Amsterdam me Holandën më 23 mars, kurse katër ditë më vonë do ta presë Italinë në Wembley.

Italia dështoi të kualifikohet për në Botërorin në Rusi pas humbjes me rezultat të përgjithshëm 1:0 nga Suedia. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3