Elbasan, tritol lokalit në rrugën “Rinia” – Lajmi.net
Elbasan, tritol lokalit në rrugën “Rinia”
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 9:17, 12 September 2017
Një sasi tritoli ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan, duke dëmtuar rëndë ambjentet e një aktiviteti privat.

Nga të dhënat e fundit mësohet se shpërthim ka ndodhur në një lokal në rrugën “Rinia” dhe ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Autoritetet lokale njoftojnë se policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. /TopChannel/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion