Eksploziv në derën e banesës, plagosen bashkëshortët – Lajmi.net
Eksploziv në derën e banesës, plagosen bashkëshortët
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 9:07, 15 May 2018
Dy persona, burrë e grua, kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm si pasojë e një shpërthimi në derën e banesës së tyre.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:22 në zonën e Mëzezit

Dy shtetasit L. S., dhe L. S., bashkëshortë kanë qenë duke dalë për në oborrin e shtëpisë dhe në momentin që kanë hapur derën e shtëpisë ka ndodhur një shpërthim, ku si pasojë e shpërthimit kanë mbetur të dëmtuar të dy.

Të plagosurit janë transportuar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Fjalët kyçe: eksploziv, Plagosje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan