Eksploziv ‘Benz-it’ në Durrës, bllokohet rruga drejt Shijakut – Lajmi.net
Eksploziv ‘Benz-it’ në Durrës, bllokohet rruga drejt Shijakut
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 15:58, 11 September 2017
Një sasi eksplozivi i është vendosur një makine në Durrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek Kodrat e Rrushbullit.

Forcat e policisë të njoftuara nga pronari i mjetit kanë nisur hetimet.

Ndërkaq janë njoftuar forcat xheniere për të shkuar në vendin ku është vënë eksplozivi dhe për të bërë hetimet dhe për të hequr lëndën plasëse nga mjeti.

Ndërkaq pronari ka braktisur makinën nga frika. Për shkak se mjeti ndodhet në mes të rrugës, policia ka bllokuar rrugën drejt Shijakut.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO