Eksperiencat më të këqija të kuzhinierëve amatorë (Foto) – Lajmi.net
Eksperiencat më të këqija të kuzhinierëve amatorë (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 17:40, 8 August 2018
Iu ndodhë edhe kuzhinierëve me përvojë të gjatë, që të kenë ndonjë ditë të keqe në punë, por këta pretendues për kuzhinierë është më së miri të mos provojnë më kurrë të përgatisin.

Imazhet e përmbledhura nga Diply, tregojnë rastet më ekstreme, që i bëjnë të mendojnë ata të cilët nuk dinë të përgatisin, të porosisin ushqim të gatshëm, transmeton Telegrafi.

Nga kuzhinat e mbuluara me ushqim, deri te gjella aq e djegur sa që nuk dihet se çfarë është – janë disa prej rezultateve të këtyre kuzhinierëve, që kurrë nuk do donit t’ju ftonin për drekë.

Njëri gati i vuri flakën kuzhinës pasi ushqimi iu përfshi prej zjarri, ndërsa një tjetër e vuri kapakun nga xhami mbi tiganin e nxehtë dhe sipër pulës ranë copëzat e thyera.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO