Ekskluzive: Veseli, Haradinaj e Limaj takojnë Ukë Rugovën, a po i ndajnë dikasteret?!(Foto) – Lajmi.net
Ekskluzive: Veseli, Haradinaj e Limaj takojnë Ukë Rugovën, a po i ndajnë dikasteret?!(Foto)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 13:36, 12 August 2017
Përfaqsuesit e koalicionit PAN kanë zhvilluar sot një takim me djalin e ish-presidentit Ibrahim Rugova, Ukë Rugova.

Ky takim është zhvilluar në një nga kafiteritë në Prishtinë dhe nga fotografitë e siguruara nga lajmi.net, ku shihen Kadri Veseli, Ramush Harainaj dhe Fatmir Limaj.

Nuk dihet arsyeja e këtij takimi, mirëpo në media është spekuluar se Ukë Rugova mund të jetë pjesë e kabinetit qeveritar.

Familja Rugova këto ditë ka qenë shumë e përfolur në media, për shkak se deputetja e LDK-së nga kjo familje, Teuta Rugova ka arritur marrëveshje me koalicionin PAN.  /Lajmi.net/

20794853_10155342486086049_793266329_o 20821437_10155342486056049_73324650_o 20806783_10155342486111049_1973280599_o

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO