Ekskluzive: Ja çka i ka blerë Zanfina djalit të Adelinës, Uliksit (Video) – Lajmi.net
Ekskluzive: Ja çka i ka blerë Zanfina djalit të Adelinës, Uliksit (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:30, 19 May 2017
Javë më parë, diva e estradës shqiptare Adelina Ismaili solli në jetë fëmijën e saj të parë të cilin e pagëzoi me emrin Uliks.

Lindja e Adelinës e bëri Zanfinën teze ndjenjë kjo e papërshkruar nga këngëtarja, ajo (Zanfina) ishte mysafire në një intervistë për emisionin e showbizzit Mirage.

Për here të parë për Mirage, Zanfina zbuloi se cila është dhurata që ajo ia ka bërë nipit, Uliksit.

Shikoni videon e mëposhtme dhe mësoni se çka i ka blerë Zanfina djalit të Adelinës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Zanfina ne Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble