Ekskluzive: Donjeta zbulon arsyen e ndarjes së Damianos nga Armela (Video) – Lajmi.net
Ekskluzive: Donjeta zbulon arsyen e ndarjes së Damianos nga Armela (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:46, 19 May 2017
Protagonistët më të përfolur kohën e fundit janë ata të reality-shout “Big Brother Albania” apo “Vëllait të Madh”.

Dy nga ish-banorët e “Vëllait të Madh”, Donjeta dhe Damiano ishin të ftuar këtë javë në emisionin Mirage.

Donjeta foli rreth eksperiencës së saj në këtë reality-shou, ndër të tjera ajo foli edhe për arsyen e ndarjes së Damianos nga Armela.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni pse Damiano është ndarë nga Armela. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Donjeta në Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy