Ekipi i fundit që kualifikohet për “Kampionatin botëror 2018” – Lajmi.net
Ekipi i fundit që kualifikohet për “Kampionatin botëror 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 9:34, 16 November 2017
Peru ka siguruar një vend në mesin e skuadrave pjesëmarrëse në "Kampionatin botëror 2018".

Peru ka mposhtur 2:0 Zelandën e Re, për të siguruar një vend në mesin e skuadrave pjesëmarrëse në “Kampionatin botëror 2018”.

Golat për Perunë i shënuan Farfan dhe Ramos në minutat 28’ dhe 65’.

Peru ka kompletuar listën e skuadrave pjesëmarrëse në “Kampionatin botëror 2018”. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2