Ekipet me sulmin më të shtrenjtë në Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Ekipet me sulmin më të shtrenjtë në Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:32, 12 September 2017
Paris Saint-Germain ka sulmin më të shtrenjtë nga Liga e Kampionëve.

E përditshmja spanjolle Marca ka analizuar treshet më të shtrenjta në këtë garë, ku prin ajo e PSG-së, Cavani, Neymar dhe Mbappe, të cilët kushtuan 467 milionë euro.

E dyta është treshja e Realit, Ronaldo, Bale, Benzema me 222 milionë euro, e ndjekur nga sulmi i Barcelonës, Messi, Suarez dhe Dembele me 187 milionë euro.

Tre treshet e tjera të shtrenjta janë Dubala, Mandzukic e Higuain 151 milionë euro. /Lajmi.net/

cc_1505204362-4569443

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy