“Ejani më ndihmoni ju lutëm se nuk po mund t’i vesh sytjenat për shkak të gjoksit” (Foto) – Lajmi.net
“Ejani më ndihmoni ju lutëm se nuk po mund t’i vesh sytjenat për shkak të gjoksit” (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 12:19, 13 July 2017
A e keni provuar këtë trend të ri të sytjenave akoma?

Ky është seti më i fundit i sytjenave dhe këtë tashmë e ka provuar edhe bukuroshja Iryna Ivanova, mirëpo ajo e ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj.

Modelja, e cila mburret për gjoksin e saj bombastik, kohët e fundit ka postuar foto të vetës dhe që ishin shumë të nxehta, transmeton lajmi.net.

Ajo kur i ka provuar këto sytjena ka bërë një thirrje për ndjekësit e saj: “Sytjenat nuk e mbajnë gjoksin tim, ejani dhe më ndihmoni” ka shkruar kjo modele. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO