Eida Muhaxheri, gjimnastja pejane që po shkëlqen në Britani – Lajmi.net
Eida Muhaxheri, gjimnastja pejane që po shkëlqen në Britani
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:00, 20 March 2017
Eida Muhaxheri gjimnastja me origjinë nga Peja po vazhdon të fitoj medalje ne disiplina të ndryshme në gjimnastik në Britaninë e Madhe.

Ajo dje ka fituar dy medalje në dy disiplina të rëndësishme për grupmoshat e saj.

Eida dje mori pjesë në garat kualifikuese të nivelit të 6 në gjimnastik duke fituar medaljen e artë dhe të bronztë për dy disiplinat.

Ky garim ishte i pari në këtë nivel.

eidaa

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Eida Muhaxheri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown