Efekti Bonucci, shikojeni çfarë ka ndodhur në Milan (FOTO) – Lajmi.net
Efekti Bonucci, shikojeni çfarë ka ndodhur në Milan (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:16, 12 August 2017
Milan ka rikthyer mbështetjen e tifozëve pas përforcimeve të mëdha për sezonin e ri.

Milan është duke përfituar nga fushata e përforcimeve të deritashme të afatit kalimtar të verës.

Leonardo Bonucci, Lucas Biglia, Hakan Calhanoglu e shumë përforcime të tjera kanë sjell entuziazëm tek tifozët e klubit nga San Siro.

Kjo vërehet më së miri nga numri prej mbi 30 mijë abonime vjetore të shitura deri më tani në prag të fillimit të sezonit të ri në Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Me përforcimet e reja, Milan synon të shfaqet si konkurrent për Scudetto dhe të rikthehet në Ligën e Kampionëve. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Leonardo Bonucci, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush