Edona apo Mihrija? Gili vihet në siklet përballë dy kolegeve – Lajmi.net
Edona apo Mihrija? Gili vihet në siklet përballë dy kolegeve
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:22, 7 August 2018
Në rubrikën "Kë zgjedh" të emisionit "Mirage" çdo javë është nga një protagonist i ri.

Të premtën që kemi lënë pas, e ftuar ishte Gili, e cila u ‘detyrua’ të zgjedhte mes opsioneve që i kishte përballë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja me sinqeritet i është përgjigjur pyetjeve, por në disa raste ajo vihej në siklet pasi para saj kishte emrat e kolegeve dhe shoqeve të saj.

Gili kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Edona Llalloshit dhe Mihrije Brahës, me të cilat ka raporte shumë të mira.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe nga minuta 1:25 mësoni se cilën e zgjedh Gili. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO