Edi, Linda dhe Zaho “braktisin” Dhërmiun, ja destinacioni i radhës (Foto) – Lajmi.net
Edi, Linda dhe Zaho “braktisin” Dhërmiun, ja destinacioni i radhës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:52, 13 August 2017
Çifti kryeministror Edi dhe Linda Rama kanë preferuar këtë vit që pushimet së bashku me Zahon e vogël ti kalojnë në bregdetin e Dhërmiut.

Megjithatë gjatë mbrëmjes që lamë pas, duket se Kryeministri është zhvendosur nga fshati turistik për në zonën e  Himarës, shkruan GazetaExpress.

Në një foto të publikuar nga TiranaPost shohim sesi shëtisin të tre të kapur dorë për dore në shëtiroren e Himarës.

Të veshur në mënyrë komode ata kanë shijuar mbrëmjen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

Fjalët kyçe: Edi Rama, Lida, Zaho

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master