Edhe Tottenhami starton me fitore (VIDEO) – Lajmi.net
Edhe Tottenhami starton me fitore (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:22, 13 August 2017
.

Me fitore sezonin e ri në Premierligë e ka nisur edhe Tottenhami.

Skuadra e Pochetinos ka mposhtur në udhëtim Newcastel United 0-2.

Të dy golat e fitores Tottenhami i shënoi në pjesën e dytë.

Alli në minutën e 61’-të dhe Davies në minutën e 70’-të, shënuan për fitoren e Tottenhamit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool