Edhe një lajm i keq për Juventusin pas humbjes nga Barcelona (FOTO) – Lajmi.net
Edhe një lajm i keq për Juventusin pas humbjes nga Barcelona (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:49, 13 September 2017
Juventus ka humbur mbrojtësin Mattia De Sciglio.

Juventus ka marrë një lajm të keq pas humbjes 3:0 nga Barcelona në Ligën e Kampionëve.

Mbrojtësi Mattia De Sciglio ka pësuar një lëndim dhe do t’ju nënshtrohet testeve mjekësore pas rikthimit në Itali.

“Juventus TV” ka njoftuar se De Sciglio ka dëmtuar nyjen e këmbës, përcjell “lajmi.net”.

Mbrojtësi italian bëri paraqitjen e parë si titullar pas transferimit nga Milan në Juventus. /Lajmi.net/


 

Fjalët kyçe: Juventus, Mattia De Sciglio

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion