Edhe në Istog vendosin votat me kusht, ja dallimi ndërmjet Rugovës dhe Dreshaj – Lajmi.net
Edhe në Istog vendosin votat me kusht, ja dallimi ndërmjet Rugovës dhe Dreshaj
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëZgjedhjet Lokale 2017 21:50, 20 November 2017
Edhe qyteti i Istogut duket se do t’i pres nën ethe rezultatet e votave me kusht në mënyrë që ta mësojë kryetarin e ri.

 

Atje Haki Rugova i LDK-së ka 671 më shumë se Gani Dreshaj i AAK-së.

Në këtë komuna janë 407 vota me kusht, kurse mbi 1 mijë e 300 me postë çka mund të sjellin përmbysje të rezultatit. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool