Edhe Memushaj “godet” Xhakën dhe Abrashin – Lajmi.net
Edhe Memushaj “godet” Xhakën dhe Abrashin
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:19, 28 March 2017
Edhe Ledian Memushaj ka dalë kundër Xhakës dhe Abrashit.

Memushaj pas ndeshjes me Bosnjën, të cilën e humbi Kombëtarja Shqiptare, ka deklaruar se Kombëtarja Shqiptare nuk varet nga dy individë.

“Unë jam mësuar me futbollin në çdo lloj situate. Kur mungon dikush gjërat nuk ecin mirë, kur nuk mungon kush çdo gjë shkon mirë. Si Xhaka edhe Abrashi janë lojtarë të rëndësishëm, por një kombëtare nuk varet vetëm nga dy lojtarë”, ka deklaruar Memushaj.

“Nuk duhet të mendojmë për individët por për grupin që formojmë të gjithë bashkë”, shtoi ai./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Amir Abrashi, Taulant Xhaka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble