Edhe kryeministrat rrëzohen (Video) – Lajmi.net
Edhe kryeministrat rrëzohen (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:48, 9 August 2017
Justin Trudeau kryeministri i Kanadasë në tentativën për të hipur në kajak është rrëzuar.

Sigurisht që kamerat kanë qenë aty të dielën e 5 gushtit, dhe kryeministri me sportivitet është shprehur: Jam i kënaqur që mediat ishin aty për të fokusuar momentin.

Më pas i hipur në kanoe, Trudeau takoi një çift të sapomartuarish dhe u uroi jetë të lumtur.

d-1 sse

Fjalët kyçe: rrezim, trudeau

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown