Edhe kjo mace ka frikë nga ky mi gjigant – Lajmi.net
Edhe kjo mace ka frikë nga ky mi gjigant
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:45, 10 October 2018
Duket se edhe macet kanë frikë nga minjtë.

Në Nju Jork është filmuar një pamje ku shihet një mace teksa ikën nga një mi gjigant, transmeton lajmi.net.

Miu i afrohet maces ngadalë, pa u frikësuar fare nga ajo. Disa sekonda më vonë macja ikën nga ky mi, i cili duket se është brenda një dyqani perimesh.

Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO