Edhe Kili e nis me fitore (VIDEO) – Lajmi.net
Edhe Kili e nis me fitore (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:51, 18 June 2017
Kombëtarja e Kilit ka shënuar fitore në ndeshjen e parë të grupit B në Kupën e Konfederatave.

Me një gol të bukur të Arturo Vidal, në minutën e 81-të dhe të Vargas në minutën e 92′-të, Kili ka mposhtur 2:0 Kamerunin./Lajmi.net/


A Vidal Goal Cameroon 0 – 1 Chile by smoki-bobi

Fjalët kyçe: Kombëtarja e Kilit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball