Edhe Kida ka pozuar pa sytjena, mos e humbisni këtë foto – Lajmi.net
Edhe Kida ka pozuar pa sytjena, mos e humbisni këtë foto
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:06, 5 November 2018
Këngëtarja Kida njihet për fotografitë në të cilat shfaqet shumë seksi.

Kida është kthyer në kohë për t’i publikuar disa nga fotot e saj të realizuara në mënyrë shumë profesionale, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej tyre, nëse nuk e keni vënë re ajo shfaqet pa sytjena derisa e ka të veshur vetëm një xhaketë të lëkurës.

‘Merri krejt’ titullohet projekti i saj i fundit muzikor i cili deri tani në Youtube ka mbledhur më shumë se 3 milion klikime./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO