Edhe këtë rekord e theu Capital T – Lajmi.net
Edhe këtë rekord e theu Capital T
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:59, 13 January 2018
Padyshim që është shëndrruar në një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Reperi Capital T ka hedhur një fotografi në Instastory ku tregoi se ka thyer një rekord të ri, shkruan lajmi.net

Kanali i tij në Youtube është kanali më i klikuar në 10 kanalet me të klikuara në Kosovë.

E sipas shkrimit të lënë në foto, Capo ka thënë se janë këngët ‘Hatixhe’ dhe ‘Andiamo’ ato që kanë bërë që kanali i tij të klikohet më së shumti./Lajmi.net/

screenshot_1tet

Fjalët kyçe: Capital T

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels