Edhe Juventus pas De Ligt – Lajmi.net
Edhe Juventus pas De Ligt
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:34, 9 November 2018
Juventus po planifikon që të bind Matthijs De Ligt të nënshkruaj me “Zonjën e Vjetër”.

Qendër mbrojtësi i Ajax thuhet se ka pranuar një ftesë për të udhëtuar në Torino, me Juventus që po tenton të nënshkruaj me lojtarin, shkruan “Calciomercato”, transmeton lajmi.net.

Juventus po bisedon edhe me agjentin e lojtarit për ta bindur se destinacioni i duhur i radhës për holandezin është Italia, saktësisht Juventus.

Kampioni i Serie A do të has në konkurrencën e Manchester City dhe Barcelonës për të siguruar shërbimet e lojtarit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO